Reckless Racing 3

Reckless Racing 3 1.0.2

Przygotuj się na najlepsze driftowanie

Uwielbiasz szybką jazdę na złamanie karku w ekstremalnych warunkach, ale nie chcesz zaszkodzić ani sobie, ani swojemu samochodowi, ani tym bardziej trafić za kratki albo się zabić? Wypróbuj Reckless Racing 3 i ciesz się samochodowym szaleństwem bez konsekwencji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szalona rozgrywka
  • Spersonalizowane sterowanie
  • Piękne scenerie
  • Dużo ciekawych trybów gry

Wady

  • Brak trybu multiplayer
  • Brak możliwości ulepszania pojazdów

Bardzo dobry
8

Uwielbiasz szybką jazdę na złamanie karku w ekstremalnych warunkach, ale nie chcesz zaszkodzić ani sobie, ani swojemu samochodowi, ani tym bardziej trafić za kratki albo się zabić? Wypróbuj Reckless Racing 3 i ciesz się samochodowym szaleństwem bez konsekwencji.

Co nowego w Reckless Racing 3?

Pierwsze dwie odsłony gier z serii Reckless Racing cieszyły się dużą popularnością ze względu na świetną grafikę i szaleńczą rozgrywkę. Ku zadowoleniu fanów, Reckless Racing 3 kontynuuje tę rewelacyjną zabawę, oferując kolejną dawkę wysokooktanowej jazdy bez trzymanki.

\n

Rozgrywka w Reckless Racing 3 nie odbiega specjalnie od poprzednich części: siadasz za kółkiem swojej maszyny, aby prowadzić ją przez serię krętych tras. Aby wygrać wyścig musisz do perfekcji opanować sztukę kontrolowanych poślizgów w zakrętach. Wykonywanie driftu daje mnóstwo satysfakcji jeśli zrobisz to dobrze, i tyle samo frustracji, gdy przesadzisz i wjedziesz w mur lub słupki.

Jeśli jesteś doświadczonym graczem w Reckless Racing i zastanawiasz się, jakie ekstra dodatki w wersji 3 otrzymasz za swoje pieniądze, przygotuj się na większą ilość torów (łącznie 36 tras), i trzy nowe tryby (Kariery, Arcade i Single Event). Oprócz tego masz do dyspozycji sporo rożnych typów wydarzeń, na przykład Race, Gymkhana, Drift czy Hot Lap.

Ściganie się w Reckless Racing 3 jest tak rewelacyjną zabawą, że wydaje się wręcz zachłanne, aby chcieć od gry jeszcze więcej. Daje się jednak nieco we znaki brak trybu multiplayer i możliwości ulepszania samochodów. 

Całkowita kontrola

Jedną z najlepszych rzeczy w Reckless Racing 3 jest personalizacja sterowania. Domyślne kontrolki dotykowe nie wymagają zbyt wiele czasu, aby się do nich przyzwyczaić, ale jeśli nie do końca ci odpowiadają, masz do wyboru pięć predefiniowanych ustawień. Nawet te można dodatkowo dostosować, i umieścić przyciski gdzie tylko chcemy, a także ustawić wedle życzenia czułość sterowania.

Reckless Racing 3 obsługuje również pada, więc jeśli go posiadasz, czeka cię jeszcze większa dawka mocnych wrażeń.

Wygląda dobrze

Reckless Racing 3 gwarantuje prawdziwie realistyczne przeżycia. Czy to pędząc między hangarami na lotnisku, czy prując kołami górską glebę, czy przemierzając malownicze wioski - nie opuszcza cię wrażenie dużego realizmu, gdyż wszystkie te scenerie są wspaniale wykonane. Wysokie umiejscowienie kamery sprawia, że akcja nie pochłania całej naszej uwagi, i możemy jednocześnie podziwiać detaliczne wykonanie gry. Widoki w Reckless Racing 3 są czasem tak absurdalnie piękne, że mamy ochotę po prostu zatrzymać auto i je zwyczajnie podziwiać.

Z kolei gitarowa ścieżka dźwiękowa przypomina nieco redneckowe klimaty i w związku z tym nie należy do najmocniejszych punktów gry.

Żyj na krawędzi

Reckless Racing 3 to rewelacyjna gra wyścigowa: jest szybka, szaleńcza i zabawna. Do tego pozwala przeżyć wyścigi na własnej skórze w sposób, jakiego żaden inny tego typu tytuł nie jest w stanie ci zaoferować. Mamy nadzieję, że w przyszłości gra zostanie wzbogacona o tryb multiplayer, ale nawet bez niego gra jest bez dwóch zdań warta swej ceny.

Reckless Racing 3

Download

Reckless Racing 3 1.0.2

Opinie użytkowników o Reckless Racing 3